Krenaria e Kosovës: Me vetëm disa vite në skenë, Dua Lipa thyen rekordin një dekadësh

Dua Lipa lirisht mund të thuhet se është emri me të cilin shqiptarët krenohen, anë e…

Loading...

Albërie Hadergjonaj nuk e përmban veten, tregon gjoksin nga shtrati

Pas publikimit të imazhit, këngëtarja nuk vonoi shumë dhe e fshiu foton se cila ishte arsyeja…

Loading...

Interpretim fantastik i Gresa Behlulit: ‘Po i bjen era retë e zeza’ (Video)

Ka vite që është në skenë dhe ka kënduar si zhanrin e muzikës argëtuese poashtu edhe…

Loading...

Demi Rose s’lë vend për imagjinatë, shfaqet e shtrirë në shtrat me dorën në…

Demi Rose është një prej modeleve më të njohura në botë dhe më të suksesshme. Ajo…

Loading...

Jojo Babie kaq perfekt, me mëngjes sytë ua qelë!

Jojo Babie ka super forma prej të cilave morri famën më të madhe. Ajo secilën herë…

Loading...