Interpretim fantastik i Gresa Behlulit: ‘Po i bjen era retë e zeza’ (Video)

Ka vite që është në skenë dhe ka kënduar si zhanrin e muzikës argëtuese poashtu edhe popullore, fjala është për këngëtaren e njohur Gresa Behluli.

Me rastin e njëmbëdhjetë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, së bashku me Mbretëreshën e muzikës popullore Shkurte Fejzën realizuan një sërë këngësh me frymë patriotike, ku me interpretimin e këngës “Po i bjen era retë e zeza Gresa shkëlqeu, andaj publikisht i themi që fokusi i këngëtares të jetë melosi popullor.

Loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *