Demi Rose s’lë vend për imagjinatë, shfaqet e shtrirë në shtrat me dorën në…

Demi Rose është një prej modeleve më të njohura në botë dhe më të suksesshme. Ajo bëhet shpesh kryefjala e mediave rozë për shkak të formave të saj bombastike.

Së fundmi Demi është vënë në qendër të vëmendjes, pasi ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto, ku shfaqet e shtrirë në shtëpinë e saj në Londër.

Demi në këtë foto ka vendosur dorën mbi kokën e saj dhe dallohet mjaft mirë edhe gjoksi i saj, por edhe një varëse mjaft e shndritshme.

oh noooo demi

Krahas kësaj fotoje ajo ka shkruar: “Jam fiksuar me bizhuterinë time të re.” Në këto foto modeja është e veshur vetëm me reçipeta, është siguruar të nxjerrë në pah format e saj bombastike.
Kujtojmë këtu se disa kohë më parë ka qenë duke pushuar në brigjet e Tajlandës.

Loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *