Jojo Babie kaq perfekt, me mëngjes sytë ua qelë!

Jojo Babie ka super forma prej të cilave morri famën më të madhe. Ajo secilën herë…

Demi Rose s’lë vend për imagjinatë, shfaqet e shtrirë në shtrat me dorën në…

Demi Rose është një prej modeleve më të njohura në botë dhe më të suksesshme. Ajo…

Interpretim fantastik i Gresa Behlulit: ‘Po i bjen era retë e zeza’ (Video)

Ka vite që është në skenë dhe ka kënduar si zhanrin e muzikës argëtuese poashtu edhe…

Albërie Hadergjonaj nuk e përmban veten, tregon gjoksin nga shtrati

Pas publikimit të imazhit, këngëtarja nuk vonoi shumë dhe e fshiu foton se cila ishte arsyeja…

Krenaria e Kosovës: Me vetëm disa vite në skenë, Dua Lipa thyen rekordin një dekadësh

Dua Lipa lirisht mund të thuhet se është emri me të cilin shqiptarët krenohen, anë e…

Veseli flet për herë të parë se çfarë u bisedua me ndihmësekretarin amerikan, dhe cila ishte kërkesa e prerë e tij

Veseli: Prioritet i SHBA-së është largimi i ndikimit rus në Kosovë! Kryeparlamentari Kadri Veseli ka deklaruar…

Ministri japonez kërkon falje pasi u vonua tre minuta në mbledhje

Ministri japonez për Lojëra Olimpike, Yoshitaka Sakurada, ka kërkuar falje publikisht pasi arriti me tre minuta…

SHBA e paralajmëron Turqinë për pasoja të rënda

Pentagoni paralajmëroi “pasoja të rënda” për marrëdhëniet ushtarake mes Shteteve të Bashkuara dhe Turqisë, nëse Ankaraja…

Haradinaj e nderon profesorin amerikan David Phillips me medaljen e Gjergj Kastrioti -Skënderbeu

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur gjatë ditës së sotme në takim miqësor profesorin amerikan,…

“Gruaja e hekurt” i ka një porosi për OKB-në

Kancelarja gjermane dha mbështetjen e saj për propozimet për Evropën, të bëra nga partia e saj…