Albërie Hadergjonaj nuk e përmban veten, tregon gjoksin nga shtrati

Pas publikimit të imazhit, këngëtarja nuk vonoi shumë dhe e fshiu foton se cila ishte arsyeja kush mund ta dijë më mirë se sa Albërie Hadergjonaj.

Ajo edhe pse ka publikuar këtë foto nuk po i ndal postimet tjera në llogarinë e saj Instagram, këngëtarja po vepron sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Së fundi, publikoi foto përvëluese.

Loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *